3 izbový byt Bratislava-Ružinov na predaj

Sklenárova ulica, Bratislava

DETAILY

Typ reality: byt

Adresa: Sklenárova ulica, Bratislava

Rozloha: 67 m2

Počet izieb: 3

Balkón: ano m2

Vybavenie: Štandardné

Forma vlastníctva: osobné

VLASTNOSTI

POPIS

Na predaj 2 a1/2 izbový byt v osobnom vlastníctve s balkónom Bratislava-Ružinov, Sklenárova ulica v čiastočne zrekonštruovanom stave (plastové okná v celom byte, okrem obývačky)s možnosťou zabezpečenia prerábky bytu podľa vizualizácie resp. požiadavie majiteľa. Byt je na 6.poschodí, v zateplenom bytovom dome a moderným výťahom. Byt pozostáva z 2 a 1/2 izieb, predsiene, chodby, samostatnej kuchyne, kúpelky, WC, balkóna o rozlohe 2,17 m2. K bytu prislúcha pivnica s podlahovou plochou 4,29 m2. Byt má vyhľadávanú polohu, úplnú občiansku vybavenosť( zdravotnícke zariadenia, školy, umelecké školy, škôlky…), rýchly prístup do centra mesta autom, MHD. Široké možnosti kultúrneho s športového využitia – športoviská, kúpalisko.

Celková podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva( bez plochy balkóna ) je 67,07 m2.
Celková podlahová plocha bytu vrátane balkóna a pivnice je 69,24 m2.

Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane všetkých poplatkov, overenia podpisov, zmluvy, vklady do katastra, vybavenie hypotekárneho úveru, odovzdanie nehnuteľnosti a zladenie všetkých procesov k zdárnemu predaju.
V prípade záujmu klienta zabezpečíme prerábku bytu podľa vizualizácie, resp. podľa požiadaviek klienta, kde cena bude stanovená podľa požiadaviek a nárokov klienta.
Cena bytu : 197 000,-eur
Kontakt : Imarex s.r.o., RNDr. Iveta Repaská, +421 948 393 909, email : iveta.repaska@gmail.com

197 000 €

+421 948 393 909

Sklenárova ulica, Bratislava
Finvia

Hypokalkulačka

HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM
© 2024 imarex.sk