O nás

Cieľom spoločnosti je pôsobiť vysoko profesionálne a odborne so zameraním na spokojného klienta v oblastí realít a investícií . Individuálny a sofistikovaný prístup ku klientovi so zreteľom na jednotlivé špecifiká každého prípadu je zárukou vysokej spokojnosti a kvality tej najvyššej značky na realitnom, úverovom a finančnom trhu.
Firma Imarex s.r.o. je vyprofilovaná ako spoločnosť poskytujúca kompletný servis v oblastí realitného biznisu vrátane financovania cez hypotekárne úvery a kompletného dofinancovania plus poskytnutie celého právneho servisu. Tieto služby sú pre našich klientov zdarma.

Naše poslanie a zámer

Napĺňať predstavy a sny klientov o bývaní. Poskytovať služby k maximálnej spokojnosti  pre všetky zúčastnené strany.

Naše služby

Spoločnosť Imarex, sa zameriava na kreatívny, inovatívny a sofisitikovaný spôsob napĺňania cieľov a túžob klientov v oblasti realít, klasického a alternatívneho investovania a financovania čohokoľvek prostredníctvom úverov.

Povedali o nás

"Mali sme predstavu krásneho veľkého bytu v centre Bratislavy – aspoň 150 m2. Ako na to keď neviete kde začať a navyše nám už jednu nehnuteľnosť vyfúkli, keďže sme nemali hotovosť ? Poradili nám firmu Imarex s.r.o. a my sme to skúsili. Vynikajúce rozhodnutie. Firma nám urobila plán postupu. Zabezpečila nám hotovosť z banky , čo sme použili na zarezervovanie novej nehnuteľnosti, predali náš starý byt, zabezpečili prefinancovanie starej hypotéky na lepšie podmienky a splnili tak našu predstavu. Bez tohto do detailu prepracovaného plánu by to nešlo. Ďakujeme za nový začiatok."

Lekár

B.S Bratislava

"Ako opraviť domček keď nemáte peniaze ? Firma Imarex s.r.o. nám ukázala a vybavila všetko, čo sme potrebovali k splneniu tejto našej predstavy. Vybavila hypotéku s vynikajúcim nízkym úrokom, poistila proti neschopnosti splácania , ukázala rozbor bánk, kde táto možnosť vyšla pre nás najlepšie a to všetko bez poplatku za tieto služby. Ďakujeme zo srdca."

Lekár

J+T.D Snina

"Veľmi ma ťažila stará hypotéka so zlým úrokom a navyše ešte spotrebákom, ktorý som mala na krku a samozrejme predstavou nekonečného splácania. Firma Imarex rozbila tieto moje ťažoby, všetko mi skonsolidovala do jednej hypotéky s perfektným úrokom, navyše pomocou firmy Imarex som získala finančné prostriedky , ktoré mi firma nastavila na investíciu a vďaka bohu práve týmto rozhodnutím v krátkom časovom horizonte splatím podstatnú časť hypotéky. Veľké ďakujem."

Školiteľ

J.B Bratislava

"Vďaka firme Imarex s.r.o som si splnila sen o bývaní a konečne som sa z paneláku v Košiciach presunula do nádherného rodinného domu v blízkom okolí Bratislavy. Neverila som, že je to možné, no firma Imarex s.r.o. mi ukázala a pripravila celý plán predaja pôvodného bytu, vybavili mi potrebnú časť hypotéky , poistili proti neschopnosti splácania a našli a pomohli mi zakúpiť vrátane kompletného zmluvného servisu a vkladu do katastra ten najkrajší domček na svete :). Ďakujem za splnenie sna."

Area manažér

M.R. Košice

© 2024 imarex.sk